Kız kıza Sohbet Odaları

* Şifreniz yoksa boş bırakabilirsiniz.
mirc indir mIRC indir

Kız kıza kızlarla Gıybet | dedikodu sohbet hadi bakalım

Bir kız toplantı gününden özetle bahsedilecek olursa Kızlar ne haldedir.


Kızlarla kız kıza sohbet ortamında, kesinlikle kızlar dedikodu yapmakla meşguldür, Sohbet içeriği ne olursa olsun ortam bir anda sıcacık olur ve samimi yakınlaşma oluşur buna kızlar kendi aralarında bir dayanışma diyor fakat nedense kızlar genellikle dedikodu yaparken çok samimi ve içten oluyorlar. Kızların kendi aralarında toplandıkları yerlere gelirken sloganları dillerinde heyecanlı oluyorlar 'Gıybet var dediler geldik' narasıyla kız kıza sohbet masasına şekilli bir giriş yapılıyor. Kızlar kendi aralarında sohbet etmek için bir araya gelselerde muhakkaki ortamda olmayan kızları ve erkek partnerler hedefe alınır o yorum senin bu yapmasaydı öbürünün her bir kişi guruptaki kız sayısınca tek tek anılır hatta bir sıra bile oluşur kızlar kendi aralarında duygusal bir sıralama oluşturduktan sonra o sıra uymuyla yorumlara geçilir. Kızlarla sohbet etmek için böyle bir guruba dahil olduğunuzda bilimsel açıdan ilk anlarda kendinizi savunmasız hissedebilirsiniz fakat bu durum geçicidir 24 saat devam eden bir maraton olmaması bu işinde bir sınırı oldugunu zaman dilimiyle anlatıyor yoksa bir kız bu düşünceye karşı zaman kısıtlaması olmaksızın o kızlar arasında ki sohbetin devam etmesini istecek saatin kaç olduğunu bile umursamadan saatlerce hatta belki günlerce bu durum böyle alış başını gidecek olabilirdi ki değil...

Kızlar sohbetlerinde bir aldığı eşyaları birde erkek arkadaşlarını anlatmayı severler.
Belkide kızlar sohbetlerinde kendine ait olan eşyaları anlatmayı seviyor, durum bunu gösteren bir çok delil kendi kendilerine ispat ederek kızların bu diyalog üzerinden kaoslara sürüklediği günlere denk gelmemek ise çok zorlu bir durum. Kız arkadaşlar çevrelerinde sadece arkadaş olabilecekleri ve olmadıklarına karşı hissettikleri duyguları ilk mırıldanarak daha sonrasında cümbüş şeklinde dedikodusal organizasyonlarla dile getirir çay toplantılarında gün toplantısı arkadaş ziyaretleri bir hayli bu kız kıza sohbetlere uygun mekanlar haline gelebilmektedir. Bir erkek arkadaş tarafından bu olay dedikodu olduğu söylenirse çok alınırlar fakat kendi arkadaşları arasında dedikodu ve gıymet dediklerinde gözleri bile güler. Bu durum dedikodu yada gıybet aslında erkeklerin de dertleşme dedikleri şeydir. Erkekler dertleşiyorken kızların bu durumu dedikodu olarak adlandırılmaktadır fakat ne hikmetse bu durum kızlar tarafından günün adı ve toplantı konusu olarak bile isimlendirilebilinir. Evli kadınlarda ev kadınları özellikle mesela temizledikleri 1 evi öve öve bitiremezler fakat akşama kadar her gün temizlerler bu sanırım temizlik rahatsızlıgı kadın ruhuna potansiyel bir olay gibi görünüyor.

Kız kıza sohbet odası için #Kızkıza #Kızlar sohbet odaları - keyifli sohbet farklı dedikodu


Kızlara özel olmuşsa ortam orada bilin ki farklı bir yöntem vardır genel kurallara uymazlar kendi kurallarını koymak için çabalarlar işte o zaman kızlar kız grupları oluşturur ve gıybet sesleri her gece yükselir o andan sonra önü alınamayan sohbetlerin adı dedikodu olur kızlara vurulmuş bir gam gibiydi bu muhabbet için hor bakmaları pardon konumuza dönelim #Kızlar sohbet odası açıldı tabiki Lady rütbeli kız arkadaşlar nezaketinde dedikodu yapabilirsiniz.

Kızlar için toplantı sohbet yeri #GirlsChat odasında yapılıyor.

Grupların özel toplantı alanları için ortak alınan kararla #GirlsChat toplantı odası kuruldu fakat toplantı vakitlerinde istek gönderip kanala giriş açılacaktır. Bu sayede toplantı yapılıp Kızlarla oluşturduğumuz sohbet odasına yeni kızlar yeni arkadaşlar katılıp dedikodu ve gıybet ağımızı büyütecegiz Yaşasın kızlar, Yaşasın kız gurupları, Mutlu Kızlar Mutlu insanlık.

#Kızlar Sohbet | ZoomSohbet.ComSohbet odası #Kızlar olarak açılmıştır tüm kızlar sohbet gurubuna hayırlı olsun. Kızlarla sohbet ortamı linkini sıkkulananlara eklemeyi unutmayınız. Daha keyifli sohbetler için sizleri de #Kızlar Sohbet odasına bekliyoruz. Herkese keyifli ve eğlenceli sohbetler paylaşımlar dileriz.
☯ Zoom Yorumlar ☯ ㋡ Canlı Sohbet ㋡ ✉ Özel Odalar ✉ 🂡 Beykoz Sohbet 🂡 🂡 Gece 12 Sohbet 🂡
@ZoomSohbet.com / #Kızlar sohbet odaları

Kızkıza Sohbete Bağlan

Sizde yeniliklerden anında haberdar olun.

© Copyright 2021 ZoomSohbet.Com #Kızlar Sohbet dünyası- Tüm Hakları Saklıdır.